سوالات متداول

برای شروع چه اقداماتی لازم است؟

کافی است ابتدا شرایط ثبت نام در باشگاه دانا را مطالعه و به دو صورت اینترنتی و یا حضوری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایید . (همراه داشتن پرینت فرم ثبت نام اینترنتی الزامی می باشد) و پس از پرداخت شهریه و خرید پک اولیه آموزش می توانید کلاس های خود را شروع کنید.

شرایط سنی این ورزش چگونه است؟

خوشبختانه این ورزش دامنه سنی وسیعی را شامل می شود. افراد از سن ۷ تا ۹۰ سال می توانند این ورزش را انجام دهند و لذت ببرند.

آیا از همان ابتدا نیاز به تهیه کمان است؟

خیر، برای آموزش افراد مبتدی در ابتدا یک کمان ریکرو آموزشی در اختیار ورزشکار محترم قرار میگیرد تا زمانی که نیاز به خرید کمان پیدا کنید.

انتخاب رشته ریکرو و کامپوند چگونه صورت می گیرد؟

پس گذراندن دوره های مقدماتی، کماندار رشته خود را با مشاوره مربی و علاقه شخصی خود فرد و توانایی های جسمی و فردی، انتخاب می کند که کدام رشته ورزشی را ادامه دهد.

پس از چه مدت کماندار حرفه ای می شود؟

معمولا یک سال تا هجده ماه طول می کشد تا کماندار تمام آموزش ها را بگیرد و وارد مرحله ی حرفه ای شود ولی بسته به میزان حضور کماندار و تمرین و پشتکارش این دوره می تواند متغیر باشد.

حضور در مسابقات چگونه امکان پذیر است؟

کماندارانی که به سطح مطلوبی از آمادگی برسند با صلاحدید و اجازه مربی باشگاه می توانند در مسابقات مختلف (رنکینگ های کشوری، استیج های استانی و … ) شرکت کنند.